Jakie kolory na wczesną wiosnę?

Które z kolorów będą najbardziej modne w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie? Projektanci już wybrali, możesz więc kompletować swoją garderobę na co dzień – koniecznie w kolorach... szlachetnych kamieni.

  • Szmaragd - czyli piękna, ciemna i chłodna zieleń. Odcień idealny w dodatkach (np. rękawiczki) czy po prostu na swetrze albo bluzce. Do stylizacji z udziałem zieleni możesz dobrać zawsze pasujące dodatki w barwach brązu albo – super modnie - łącz je z drugim topowym kolorem.
  • Ametyst – czyli fiolet wraca do łask. Najbardziej pożądany ma ciemne, intensywne zabarwienie i jest zdecydowanie chłodny. Jeśli uważasz, że niekoniecznie ci pasuje – możesz wybierać spośród dużej ilości dodatków utrzymanych właśnie w tej gamie kolorystycznej.
  • Jeżeli pragniesz na co dzień łączyć te dwa wyjątkowo modne kolory, wystarczy, że będziesz przestrzegała jednej zasady – oba muszą być w kolorach albo ciepłych albo zimnych. Inne mieszanki, czyli np. ciepły odcień zieleni i chłodny fiolet, nie będą prezentowały się korzystnie.

Nasza wskazówka – pamiętaj, aby przy okazji robienia zakupów na nowy sezon odwiedzić... jubilera. Szlachetne kamienie będą idealnie pasowały do stworzonych przez ciebie kompozycji.