Jaka kurtka na sporty zimowe?

Wybierasz się na narty? Wiedz zatem, że ciepły strój nie musi być nudny. Najnowsze propozycje firm odzieżowych udowadniają, że jest wręcz... przeciwnie.

  • Najmodniejsze kurtki do sportów zimowych są niezwykle kolorowe. Większość modeli ma wręcz neonowe barwy – możesz więc być nie tylko modna, ale i świetnie widoczna na stoku.
  • Jeśli chcesz osiągnąć imponujący efekt, pod kurtkę załóż bluzę w odpowiednim dopasowanym do kurtki kolorze. Nie martw się, że będziesz zbyt „kolorowa”. Modny wygląd na śniegu to szaleństwo wyraźnych, nasyconych barw.
  • Pamiętaj, że kurtkę przeznaczoną do sportów zimowych najlepiej kupić w sportowym sklepie – otrzymasz tam niezbędne informacje i wybierzesz naprawdę ciepły model.
  • Uwaga – jeśli to twój pierwszy tego typu zakup, możesz być zaskoczony bardzo małą grubością materiału, z którego zrobiona jest wybrana przez ciebie kurtka. Spokojnie – to celowy zabieg, mający zmniejszać skrępowanie ruchów. W wybranym modelu, dzięki specjalnie dobranemu materiałowi, będzie ci z pewnością wystarczająco ciepło.