Do czego nosić sneakersy na koturnie?

Najnowsze sneakersy to buty, w których „ukryty” jest koturn. Idealne dla ciebie, jeśli nie chcesz rezygnować ze sportowego stylu, a jednocześnie kochasz wysokie obcasy. Tylko... z czym to nosić?

  • Spodnie dresowe, które właśnie „wychodzą” na ulicę, idealnie pasują do sneakersów. Warto jednak pamiętać, że aby połączenie to wyglądało rzeczywiście dobrze, spodnie muszą być zakończone ściągaczem. Reguła ta obowiązuje także w przypadku, gdy wybierzesz krótszy model – na przykład ¾.
  • Spodnie rurki plus sneakersy to genialne połączenie. Najlepiej, gdy zestaw ten utrzymany jest w tej samej gamie kolorystycznej – tak, by buty stwarzały wrażenie „przedłużenia” nóg. Uwaga – takie zestawienie wygląda dobrze tylko u szczupłych pań.
  • Spodnie boyfriendy – czyli te o męskim, luźnym kroju. Lekko podwinięte nogawki plus sneakersy to arcymodny zestaw – pamiętaj tylko, by góra była bardziej obcisła.

Wskazówka – wybierając sneakersy, warto połączyć modne... z modnym. Postaw na najmodniejszy typ obuwia w różowym kolorze i podkreśl całość różowym dodatkiem.