Jak nosić sportowe ubrania na co dzień?

Kochasz sport i sportowe ubrania? To świetnie – lubiane akcenty znajdziesz teraz w wielu najmodniejszych sklepach z ciuchami. Wystarczy je odpowiednio zestawić... i ruszać w miasto.

  • Udając się na imprezę, możesz bez obaw założyć krótką, sportową o obcisłą koszulkę – taką, która zakrywa tylko biustonosz. By jednak wyglądało to naprawdę dobrze, zdecyduj się tez na bardzo wysokie, obcisłe spodnie – niech odsłonięty kawałek skóry ma szerokość około 10 centymetrów. Uwaga! To odważne zestawienie, na które mogą pozwolić sobie tylko wyjątkowe zgrabne panie.
  • Postaw na sportowy kombinezon. Kombinezony królują już jeden sezon na wybiegach – a najmodniejsze z nich mają sportowe akcenty. Nie obawiaj się intensywnych kolorów i bliskich ciału materiałów – jeśli kochasz sport, twoje ciało z pewnością jest gotowe na takie podkreślenie.
  • Wróć do spódnic. Od dawna wiadomo, jak seksownie wyglądają tenisistki. Ty też tak możesz, bo spódniczki „z kortu” właśnie weszły do modnych sklepów.
  • Nie bój się dodatków. Opaski na dłoniach i kostkach stóp czy stylizowane okulary podkreślą efekt, który chcesz osiągnąć.