Jak nosić sukienkę z dzianiny?

Obcisły top z dużym dekoltem i krótka spódniczka? Nic z tych rzeczy. Imprezowy seksapil kieruje się teraz innymi zasadami – to duża ilość materiału i jego bliski kontakt ze skórą. Ujmując sprawę krótko – na imprezę załóż wyjątkowo eksponującą ciało sukienkę z dzianiny.

  • Dla kogo? Tylko dla pań o nienagannej sylwetce! Jednak nienagannej nie zawsze oznacza „chudej”. Zarówno zbyt szczupłe, jak i zbyt okrągłe panie nie będę prezentowały się dobrze w tego typu sukience. Ideał jest dokładnie pośrodku.
  • Co pod spodem? By sukienka z dzianiny prezentowała się idealnie, nie może odznaczać się pod nią bielizna. Wybierz zatem taką, która dobrze lezy i nie ma szwów albo... załóż specjalną, obciskującą ciało. Nie tylko staje się niewidoczna pod ubraniem, ale również pomaga w kształtowaniu sylwetki.
  • Jakie dodatki? Do sukienki z dzianiny idealne są połyskujące wisiorki na bardzo długim sznurku albo duże, oryginalne kolczyki. Umiar należy stosować w sytuacji, gdy sukienka nie jest jednolita – wyraźny wzór może „kłócić” się z biżuterią.

Nasza wskazówka – jeśli chcesz się prezentować wyjątkowo seksownie, do obcisłej sukienki z dzianiny wybierz kozaki na wysokim obcasie.