Jak nosić kolor różowy na co dzień?

Najmodniejszy kolor tego sezonu – różowy we wszystkich odcieniach, ma duże wymagania. Jak go nosić, by wyglądać gustownie, a nie – zbyt słodko?

  • Jeśli decydujesz się na zestawienie róż z różem, nie łącz tych samych odcieni. Postaw na przykład na jasno różową górę i ciemniejszy, wzorzysty dół. Wyjątkiem od tej reguły są gotowe komplety – np. marynarka i spódnica. Pamiętaj jednak, że do nich nie pasują już żadne dodatki w tej samej gamie kolorystycznej.
  • Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie jednej, oryginalnej części garderoby na podkreślenie najmodniejszego koloru. Może być to wielki, puchaty szal, zwracająca na siebie uwagę czapka albo rękawiczki o bardzo intensywnej barwie.
  • Jeśli nie masz ochoty na różowe szaleństwo, wybierz delikatny dodatek. Torebka w kolorze pudrowym albo super modne, różowe szpilki idealnie wyróżnią się na przykład na tle biało czarnego zestawu ubrań.

Wskazówka – róż przestał być już zastrzeżony dla małych dziewczynek – możesz bez najmniejszych wątpliwości wrzucić go do swojej garderoby i czuć się bardzo kobieco.