Jakie spódnice są najmodniejsze?

Uwielbiasz spódnice, ale nie wiesz, w której będziesz wyglądać modnie? Zaufaj naturze, a uściślając... naturalnej skórze. To właśnie ten materiał został hitem nadchodzącego sezonu i warto to wykorzystać właśnie na imprezie.

  • Jeśli lubisz klasykę, wybierz skórzaną spódnicę o modelu ołówkowym – świetnie prezentuje się na zgrabnej sylwetce. A może wolisz, by materiał nie był opinający? Postaw więc na rozkloszowany model.
  • Skórzana spódnica nie musi być czarna. Inne kolory, np. brzoskwiniowe, mogą wybrać panie, dla których czarna skóra jest zbyt wyzywająca.
  • Jeśli lubisz plisy, nie musisz z nich rezygnować – najmodniejsze modele skórzanych spódnic mają całą masę drobnych zakładek. Efekt jest naprawdę bardzo korzystny.
  • Zakup odzieży z naturalnego materiału wiąże się z dużymi kosztami – jeśli nie chcesz wydawać sporych pieniędzy na jedną spódnicę, wybierz modele ze skóry ekologicznej.

Uwaga – pamiętaj, że skórzana spódnica to mocny akcent w całej stylizacji. By nie stworzyć przesadnego efektu, dobierz do niej bluzkę lub sweter z naturalnych tkanin.